Z nową mobilną stacją roboczą Dell Precision możesz wykonać każde zadanie związane z oprogramowaniem, niezależnie od tego, czy jest to inżyniera, czy przetwarzania grafiki. Dell Precision 15 5560 zapewnia pełną moc nawet do najbardziej wymagających zadań, ponieważ jest wyposażony w procesory Tiger Lake 11. generacji, w tym Intel Core i7 lub i9. Pozwala zwiększyć dostępną pamięć wbudowaną do 64 GB. Wnętrze laptopa jest również zasilane przez karty graficzne NVIDIA Quadro T1200 bądź RTX A2000, które zapewniają doskonałą wydajność na 15-calowym ekranie IPS (FHD lub 4K).

Dell Precision 15 5560 – przeznaczenie urządzenia i kluczowe cechy

Z nową mobilną stacją roboczą Dell Precision możesz wykonać każde zadanie związane z oprogramowaniem, niezależnie od tego, czy jest to inżyniera, czy przetwarzania grafikiDell Precision 15 5560 ma kilka różnych wyświetlaczy w ofrcie. Oba ekrany mają panele IPS i jasność 500 nitów, dzięki czemu zapewniają doskonałe pokrycie kolorów i jasność nawet w świetle słonecznym. Dotykowym wyświetlaczem można sterować, dotykając ekranu. Monitor tej stacji roboczej może mieć ekran WUXGA lub 4K – obsługują również kolory Adobe RGB.

Dell Precision 15 5560 to lekki i wydajny notebook z dedykowanym procesorem graficznym Nvidia zapewniającym optymalne możliwości edycji wideo oraz pracy z oprogramowaniem 3D. Ten laptop jest idealny do wielozadaniowości, bo ma więcej pamięci RAM niż niejeden komputer stacjonarny i zajmuje mniej miejsca w podróży. Dzięki stylowemu wzornictwu i wadze niecałych 2 kg ten laptop jest idealny do zabrania ze sobą. Dysk zapewnia powierzchnię do 2 TB danych.

Dell Precision 5560 ma szybki procesor do pracy z serii Intel Core Tiger Lake. W jego wnętrzu znajduje się też karta graficzna NVIDIA, którą można wymienić na model Quadro T1200 lub RTX2000. Jeśli używasz oprogramowania graficznego lub potrzebujesz pracować nad więcej niż jedną rzeczą naraz, Precision 5560 jest stworzony dla Ciebie.