Jedną z nowości w ofercie firmy Dell jest mobilna stacja robocza Dell Precision 15 5560 (http://laptopyinotebooki.pl/dell-precision-15-5560-nowa-odslona-tworzaca-wiodaca-mobilna-stacje-robocza/). To przenośny komputer z ekranem o przekątnej 15 cali i wydajnością w klasie stacjonarnych stacji roboczych. Model jest wyposażony w procesor Intel Core i9 11. generacji, a także do 64 GB pamięci RAM. Dostępne są dedykowane karty graficzne z serii Quadro T1200 i RTX A2000.

Co warto wiedzieć o Dell Precision 15 5560?

Jedną z nowości w ofercie firmy Dell jest mobilna stacja robocza Dell Precision 15 5560Do wyboru są dwa rodzaje wyświetlaczy: pierwszy ma przekątną 15,6 cala i panele IPS (1920 x 1200), o jasności 500 nitów przy 100% pokryciu palety kolorów sRGB. Drugi wyświetlacz ma panel dotykowy i oferuje rozdzielczość „WUXGA”. Zapewnia jasność 500 nitów i 100% obsługę kolorów Adobe RGB w 94% przestrzeni kolorów DCI-P3. Dell Precision 15 5560 to potężny, przenośny sprzęt, którego można używać w dowolnym miejscu. Możesz uruchamiać dziesiątki programów bez zawieszania się systemu i zajmowania dużej ilości miejsca. Można efektywnie przesyłać dane dzięki superszybkiej pamięci masowej SSD do 2 TB. Laptop ma również przyciągający wzrok, elegancki wygląd.

Dla kogo przeznaczony jest laptop graficznego Dell Precision 5560?

Smukły, lekki i dobry do prac graficznych oraz obróbki wideo. Pracuj jak profesjonalista: Dell Precision 5560 jest wyposażony w wydajny procesor i profesjonalną kartę graficzną, co jest idealnym połączeniem dla osób, które muszą wykonywać wiele zadań jednocześnie. Szczególnie prawdziwe jest to w przypadku osób tworzących grafikę i umieszczającą ją w programach do renderingu wideo.

Obecny na pokładzie procesor intel i7 11. generacji to najnowsza generacja procesorów o dużej mocy, która zapewnia obsługę wymagających zadań, które zwykle są trudne do wykonania. Zapewnia najbardziej płynne działanie przy zachowaniu stabilności, co pozwala nam w pełni wykorzystać nasz potencjał. Możesz pracować na wielu oknach jednocześnie bez żadnych problemów.