Mobilna stacja robocza Dell Precision 15 5560 została specjalnie zaprojektowana dla pracowników poszukujących mobilności i wysokiej specyfikacji (więcej tutaj: http://laptopyinotebooki.pl/dell-precision-15-5560-wyrozniki-mobilnej-stacji-roboczej/). Jest lekka, a przy tym zapewnia odpowiednią wentylację. Pozwala pracować ciężko i intensywnie przez kilkanaście godzin dzięki wyposażeniu w pojemną baterię litowo-jonową. Urządzenie jest opracowane, aby zwiększyć produktywność, za sprawą procesora Intel Core 11. generacji. Pozwala na wykorzystanie potencjału mocy współczesnej technologii w podróży. Zapewnione przez producenta dedykowane karty graficzne NVIDIA doskonale nadają się do wykonywania zadań na jasnym 15-calowym ekranie w wybranej rozdzielczości. Dla tego urządzenia dostępne jest kilka typów procesorów Intel Core Tiger Lake. Można maksymalnie uzupełnić pamięć RAM do 64 GB pamięci DDR4.

Dell Precision 15 5560 w pigułce

Mobilna stacja robocza Dell Precision 15 5560 została specjalnie zaprojektowana dla pracowników poszukujących mobilności i wysokiej specyfikacjiell Precision 15 5560 ma smukłą i lekką konstrukcję, umożliwiającą wydajną edycję wideo, a włączenie karty graficznej Nvidia zapewnia również optymalną pracę z oprogramowaniem 3D. Pamięć RAM tego laptopa pozwala na wielozadaniowość bez problemów z wydajnością. Jest wystarczająco lekka, aby nosić ją ze sobą – waży niespełna 2 kg. Oferuje również elegancki design, który ciekawie prezentuje się na firmowym biurku.

Dell Precision 15 5560 – doskonały ekran połączony z niezwykłą kartą graficzną

Dell Precision 15 5560 oferuje szeroką gamę wspaniałych wyświetlaczy do wyboru przez klientów. Ekrany są dostępne w rozmiarze 15 cali z panelami IPS – mają jasność 500 nitów. To sprawia, że są idealne do stosowania na zewnątrz. Dzięki gamie kolorów do 100% i doskonałej jasności urządzenia te są gotowe do pracy z nowoczesną grafiką i ilustracjami. Monitory do tych stacji roboczych są dostępne w dowolnej rozdzielczości od Full HD, przez WUXGA do 4K. Wszystko to w towarzystwie kart graficznych NVIDIA Quadro T1200 oraz RTX2000.