Zakup sprzętu dla domu może przekroczyć nasz domowy budżet. W celu maksymalizacji kosztów można postawić na Dell Precision Tower 3650 – stacje robocza dla biznesu (więcej tutaj: http://laptopyinotebooki.pl/?p=460). Z jej pomocą możesz zrobić wiele w własnym zaciszu domowym.

Parametry do użytku domowego

Zakup sprzętu dla domu może przekroczyć nasz domowy budżetStacja robocza Dell Precision Tower 3650 posiada procesor marki Intel Core o proporcjonalnych parametrach. Rodzina i7 8700 posiada rozpęd na poziomie od 3200 do 4600 MHz. Ta 8-rdzeniówka od Intel składa się z 16GB pamięci. Mieści się ona w 2 bankach pamięci. Dodatkowo możesz liczyć na dobudowę Dell Precision Tower 3650 o dodatkową liczbę RAM. Masz do tego celu 2 banki pamięci. W trakcie rozbudowy pamiętaj o minimalnym pojemności wynosi ona do 128 GB.

W opisie parametrów nie może zabraknąć karty graficznej. W Dell Precision Tower 3650 masz do dyspozycji kartę Intel UHD Graphics 750. Jest ona przystosowana do obsługi obrazu w podstawowym trybie video. Dedykowana karta pamięci posiadania pamięć o pojemności 2048 MB. Istnieje możliwość rozbudowania karty pamięci do 65536 MB. Jest to możliwe dzięki wolnemu miejscu pod kartę.

W gromadzeniu danych np. zapisywania zdjęć, kolekcjonowania licznych dokumentów ważny jest dysk twardy. W Dell Precision Tower 3650 możesz liczyć na 2 miejsca dyskowe. Jeden do profesjonalnej rozbudowy, a drugi dedykowany. W części wbudowanej masz do dyspozycji 256 GB dysku w trybie SSD. To szybki dysk w sam raz do serfowania po necie. Jest odpowiedni dla osób, które poszukują stacji do rozrywki np. oglądania filmów video. W przypadku rozbudowy możesz wrzucić dowolną ilość GB.

Stacje robocze często pełnią funkcje osobistego centrum łączności. Podobnie jak w przypadku innych urządzeń do Dell Precision Tower 3650 możesz podłączyć 5 urządzeń USB, głośniki na wejście audio, DisplayPort, PCI Express oraz urządzenia LAN.