Dzięki zaawansowanej konstrukcji notebook Dell Vostro 3515 jest lekkim notebookiem biznesowym przeznaczonym dla profesjonalistów. Jest bardzo wydajny i idealny dla tych, którzy muszą pracować nad wieloma zadaniami jednocześnie.

Notebook Dell Vostro 3515 jest zasilany przez szybki procesor

Dzięki zaawansowanej konstrukcji notebook Dell Vostro 3515 jest lekkim notebookiem biznesowym przeznaczonym dla profesjonalistówNotebook Dell Vostro 3515 ma nowoczesny wygląd, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku profesjonalnego. Ma kompaktowy rozmiar i łatwość przenoszenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży służbowych.

Notebook Dell Vostro 3515 to lekki, przenośny notebook, którego można używać do lekkich i średnio wymagających zadań. Jest wyposażony w procesor AMD Ryzen i wydajną kartę graficzną Radeon Vega z maksymalnie 32 GB pamięci RAM DDR4 i dyskiem SSD PCIe o pojemności 256 GB (maks. 2 TB).

W tej specyfikacji notebooka Dell Vostro 3515 przedstawiamy jego kluczowe funkcje. Specyfikacje notebooka Dell Vostro 3515 obejmują:

  • Ośmiordzeniowy procesor AMD Ryzen do 4 GHz taktowania;
  • Karta graficzna do AMD Radeon Vega 7;
  • Do 32 GB pamięci RAM DDR4 3200;
  • Dysk SSD PCIe do 2000 GB.

Laptop De Dell Vostro 3515 to wszechstronne urządzenie, z wieloma różnymi portami do podłączania urządzeń. Porty te obejmują czytnik kart SD, 2 porty USB typu a i gniazdo RJ45, gniazdo słuchawkowe, gniazdo zasilania i port hdmi.

Dell Vostro oferuje szereg udogodnień w każdym budżecie

Notebooki Dell Vostro są wyposażone w różne funkcje zabezpieczeń, które chronią Twoje dane i informacje osobiste.

Zasłona kamery internetowej pozwala zablokować kamerę z przodu laptopa, uniemożliwiając innym oglądanie tego, co robisz. Czytnik linii papilarnych jest używany zamiast hasła, więc nie musisz go pamiętać i możesz go używać w dowolnym miejscu. System szyfrowania TPM pomaga chronić Twoje dane i informacje osobiste, przechowując różne klucze w układzie scalonym komputera. Ponadto notebooki Dell Vostro mają wzmocnioną konstrukcję i Windows 10 + Windows 11 w standardzie.