Jedną z najbardziej niezwykłych cech laptopa Asus ExpertBook B1 B1400 jest jego wysoka szybkość i mobilność. Wyposażony jest w zaawansowany procesor Intel® Core™ 11. generacji oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce® MX330, które zapewniają świetną wydajność podczas obciążenia ciężkimi programami. Laptop ten jest gotowy do pracy w każdym miejscu, w którym istnieje możliwość połączenia z Internetem. Dzięki łączności bezprzewodowej i technologii Wi-Fi 6 dane będą przesyłane szybko i łatwo.

Kluczowe zalety modelu Asus ExpertBook B1 B1400

Jedną z najbardziej niezwykłych cech laptopa Asus ExpertBook B1 B1400 jest jego wysoka szybkość i mobilnośćCzas pracy na baterii to jedna z największych zalet tego modelu, ponieważ wytrzymuje nawet do 5 godzin pracy bez konieczności ładowania. Laptop obsługuje wiele nowoczesnych formatów multimedialnych, w tym pliki wideo o rozdzielczości 4K, dzięki czemu będzie doskonałym wyborem do oglądania filmów czy słuchania muzyki. Asus ExpertBook B1 B1400 wyposażony jest również w klawiaturę podświetlaną, co zapewnia większy komfort korzystania z różnych programów i przeglądania stron internetowych w trudniejszych warunkach. Nie będziesz już musiał naciskać licznych przycisków z nadzieją na trafienie.

Konstrukcja laptopa Asus ExpertBook B1 B1400

Konstrukcja jest prosta i funkcjonalna, wykonana z metalu. Podstawa wykonana jest z jednego kawałka metalu, pokrywa wyświetlacza wykonana jest z tworzywa sztucznego. Laptop jest kompaktowy, lekki i bardzo dobrze wykonany. Jego waga jest minimalna w tej klasie – tylko 1,75 kg. Wyświetlacz ma rozdzielczość 1920×1080 pikseli lub 4K. Jeśli chodzi o klawiaturę, to zapewnia ona bardzo komfortowe pisanie: dzięki dobrej ergonomii można na niej pisać szybko, nie popełniając żadnych literówek ani błędów.

Dzięki bogatym opcjom łączności, laptop będzie pasował każdej osobie pracującej zdalnie: dwa porty USB 3.1 Gen 2 (jeden z Thunderbolt™ 4), 2x port USB 2.0 Type-A, wyjście HDMI, audio, RJ-45 i ethernet.