Laptopy biznesowe HP EliteBook 850 G8 są przedstawicielami ósmej generacji urządzeń będących propozycją skierowaną do zaawansowanych zadań związanych z prowadzeniem interesów. 15-calowy jasny ekran, energooszczędne procesory o niskim poborze energii oraz dużej mocy, a do tego bogaty zestaw złączy, to główne zalety tego modelu.

Laptopy bizneoswe HP EliteBook 850 G8 z dotykowym ekranem

Laptopy biznesowe HP EliteBook 850 G8 są przedstawicielami ósmej generacji urządzeń będących propozycją skierowaną do zaawansowanych zadań związanych z prowadzeniem interesów.Laptop HP EliteBook 850 G8 to 15-calowa konstrukcja wyposażona w jasny ekran SureView, który zapewnia komfort pracy zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Matowy wyświetlacz IPS dostępny jest w kilku wariantach, począwszy od tradycyjnego Full HD, przez 4K, a na dotykowym panelu FHD skończywszy. Urządzenie posiada elegancką metalową obudowę w kolorze srebrnym, która nadaje całości biznesowy charakter.

Laptop biznesowy z Intel Core i7 i nie tylko

Pod prestiżową obudową kryje się serce laptopa. Procesory Intel Core Tiger Lake wyróżniają się energooszczędnym charakterem pracy, jednakże w trakcie pracy nie brakuje im energii. Doskonale sprawdzają się w codziennych zadaniach natury biurowej, wyróżniając się wielozadaniowością. Całość dopełnia zintegrowana grafika w postaci układów Intel Iris Xe.

Laptop HP EliteBook 850 G8 – Windows 11, dużo złączy i pojemna bateria

Dzięki wydajnym i nowoczesnym podzespołom jest to laptop z Windows 11, dzięki czemu użytkownicy mają do dyspozycji jeszcze więcej funkcji i możliwości gotowych do wykorzystania w trakcie pracy z urządzeniem. HP EliteBook 850 G8 to również laptop z podświetlaną klawiaturą, pojemną baterią oraz szerokim wachlarzem złączy.

Wszechstronny laptop biurowy

Omawiany model laptopa biznesowego od HP to bogate w funkcje narzędzie do codziennych zastosowań w biurze. Wysokiej klasy wykonanie, dobry wyświetlacz o dużych poziomach jasności oraz świetny projekt obudowy sprawiają, że HP EliteBook 850 G8 jest solidnym pomocnikiem w biznesie.