Linia laptopów ThinkPad P Series jest znana z wydajnych procesorów i kart graficznych, świetnych klawiatur i doskonałej jakości wykonania. Dzięki temu jest to dobry wybór dla programistów i projektantów, którzy potrzebują wydajnego laptopa, który poradzi sobie z intensywnymi zadaniami.

ThinkPad P15s Gen 2 – wydajny komputer z procesorem Intel

Linia laptopów ThinkPad P Series jest znana z wydajnych procesorów i kart graficznych, świetnych klawiatur i doskonałej jakości wykonaniaThinkPad P15s Gen 2 to bardziej wydajny z dwóch nowych modeli w tej serii. Wyposażony jest w procesory Intel Core i5 lub Core i7 ze zintegrowaną grafiką i grafikę Nvidia Quadro T500.

Wyposażony jest w procesor Intel Core i7-1185G7 i do 48 GB pamięci RAM, bez problemu radzi sobie ze wszystkimi zadaniami, jakie przed nim postawimy. W teście wielordzeniowym był on o około 10% szybszy od innych laptopów z podobnymi procesorami.

Posiada 15,6-calowy wyświetlacz 1080p bez obsługi dotyku o matowym wykończeniu. Ekran ma jasność 293 nitów, czyli wystarczająco dużą, by używać go na dworze w bezpośrednim świetle słonecznym lub podczas podróży samolotem. Pokrywa on 102% gamy kolorów sRGB, dzięki czemu kolory są żywe.

Nowy profesjonalny komputer 15,6″ o zwiększonej niezawodności i wydajności, z wąskimi ramkami i długim czasem pracy baterii, wyposażony w najnowsze procesory Intel.

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i łączności

Laptop Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 zawiera jedne z najbardziej zaawansowanych funkcji zabezpieczeń dostępnych obecnie na rynku (więcej informacji tutaj: http://www.pixel-komputery.pl/lenovo-thinkpad-p15s-gen-2-bezkompromisowa-konfiguracja-dla-inzynierow-i-architektow/). Obejmują one:

  • Technologia rozpoznawania twarzy.
  • Czytnik linii papilarnych.
  • Zintegrowany czytnik kart inteligentnych.

Laptop Lenovo ThinkPad P15s AMD Gen 2 jest również wyposażony w standardowy układ TPM, który jest przydatny do szyfrowania plików i zapewnienia bezpiecznej transmisji danych.

Nowy model biznesowego laptopa P15s posiada:

  • 2x porty Thunderbolt 3;
  • 2x porty USB 3.2 Gen 1 (1 zawsze włączony);
  • 1x port HDMI;
  • 1x port Ethernet Extension Connector;
  • 1x gniazdo audio combo.