Dell Latitude 3420 to 14-calowy, solidny laptop do zastosowań biurowych (http://www.pixel-komputery.pl/nowoczesny-i-przyszlosciowy-dell-latitude-3420/). Model ten posiada procesor Intel Core i5 lub i7, 32 GB pamięci RAM oraz wewnętrzny dysk SSD o pojemności 256 GB. Z systemem dyskowym SSD i dyskiem twardym całkowita pojemność wynosi 1 TB. Posiada on system szyfrowania TPM.

Co obejmuje specyfikacja laptopa Dell Latitude 3420?

Dell Latitude 3420 ma wzmocnioną konstrukcję i waży mniej niż 2 kg bez zasilaczy/ładowarki, dzięki czemu jest łatwy do transportuZa wyświetlanie obrazu odpowiada karta graficzna to Intel Iris Xe Graphics oraz procesor Intel 11 generacji. Ekran jest jasny i wyraźny, widoczny w różnych warunkach oświetleniowych. Posiada kamerę internetową o rozdzielczości HD 720p do nagrywania filmów i zdjęć.

Czas pracy na baterii wynosi średnio około 7 godzin. Wyposażony jest w 4 porty USB, w tym USB typu C. Złącze zasilania znajduje się po lewej stronie notebooka. Nad klawiaturą znajdują się regulatory głośności oraz przycisk wyciszenia, które ułatwiają szybkie i łatwe dostosowywanie ustawień głośności.

Dell Latitude 3420 ma wzmocnioną konstrukcję i waży mniej niż 2 kg bez zasilaczy/ładowarki, dzięki czemu jest łatwy do transportu.

Notebook, który sprawdza się w długotrwałej pracy

Notebook ten został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy cenią sobie kompaktowe i mobilne urządzenie, które równie dobrze nadaje się do pracy w biurze, jak i do wykonywania zadań poza nim. Dell Latitude 3420 posiada 14-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Za szczegółową jakość obrazu odpowiada jednostka podświetlenia LED z powłoką antyodblaskową. Design tego notebooka jest bardzo stylowy, dzięki nowoczesnej obudowie ze szczotkowanego metalu oraz wygodnej klawiaturze z oddzielnymi klawiszami. Dobór odpowiednich podzespołów gwarantuje wysoką wydajność podczas długotrwałej pracy.

Opcje łączności obejmują jeden port USB 3.0, trzy porty USB 2.0, porty RJ45 (Ethernet) i HDMI 1.4b, czytnik kart SD, gniazdo ExpressCard Model ten zapewnia także łączność Wi-Fi 802.11a/b/g/n. Użytkownik może także skorzystać z funkcjonalności Bluetooth 4.0 oraz modułu LTE (opcjonalnie).