Coraz większymi krokami zbliża się październik – jest to miesiąc w którym studenci rozpoczynają swoją naukę na uczelni. Na uczelni poza dawką wiedzy i nowymi obowiązkami przydaje się także laptop, na którym będzie można tworzyć symulację bądź notatki. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego laptopa wybierz Lenovo V17 G2, który idealnie sprawdzi się w roli domowego komputera (więcej: http://laptopix.pl/lenovo-v17-g2-notebook-ktory-zadebiutowal-ponadprzecietna-konfiguracja/), a także będzie miał wystarczającą wydajność by poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami na studiach.

W laptopie Lenovo V17 G2 możemy odnaleźć  jeden z najbardziej popularnych systemów operacyjnych, który jest popularny zarówno w domu jak i na uczelniach - jest to Windows 10, który w 64 bitowej wersji pozwalają wykorzystać potężne komponenty, które zawiera laptopJeden z najbardziej popularnych systemów operacyjnych

Jaki system operacyjny będzie odpowiedni do domu jak i na studiach? W laptopie Lenovo V17 G2 możemy odnaleźć  jeden z najbardziej popularnych systemów operacyjnych, który jest popularny zarówno w domu jak i na uczelniach – jest to Windows 10, który w 64 bitowej wersji pozwalają wykorzystać potężne komponenty, które zawiera laptop.

Dodatkowe ułatwienia pozwalające na komfortową pracę

Czy zdarzył Ci się kiedyś problem z wydajnością na swoim komputerze? Przyznam się szczerze iż czasami miałem problemy z uruchomieniem niektórych aplikacji jeszcze w czasach szkoły średniej. Z tym laptopem już nie mam takiego problemu – laptop wykorzystuje bardzo dobre podzespoły, takie jak wydajny procesor Intela i dysk SSD, dzięki czemu uruchomienie aplikacji będzie szybkie i komfortowe.  Ale czy to wszystko? Dell Latitude 5500 został zaprojektowany z niezwykle pojemną baterią, która będzie przydatna podczas zajęć na studiach.

Kluczowy wygląd

Dodatkowym plusem dla tego laptopa jest jego wygląd – laptop ma nienaganną stylistykę i ponadczasowy wygląd, dzięki czemu nie musimy się wstydzić tego laptopa. Wykorzystanie szarych barw w laptopie pozwala na wykorzystanie laptopa zarówno jako ciekawy dodatek do swojego domu lub zestawu do telewizora.