Wybór laptopa biznesowego może okazać się sporym wyzwaniem, gdy weźmiemy pod uwagę mnogość dostępnych urządzeń. Jednym z ciekawszych laptopów może okazać się HP ZBook Fury 17 G8, który idealnie wpisuje się w schemat wydajnego sprzętu przeznaczonego do biznesu. Czym cechuje się owe urządzenie i czemu warto na nie zwrócić uwagę?

Wydajność HP ZBook Fury 17 G8

Wybór laptopa biznesowego może okazać się sporym wyzwaniem, gdy weźmiemy pod uwagę mnogość dostępnych urządzeńPierwszym z elementów, obok którego nie można przejść obojętnie jest wydajność. W tej kwestii laptop nie ma sobie równych, dzięki czemu idealnie sprawuje się w każdym zadaniu. Za główną moc obliczeniową w HP ZBook Fury 17 G8 odpowiada świetny procesor z serii Intel Core i5 bądź i7 11. generacji, który stanowi bezkompromisowy wybór. Ponadto całość uzupełnia do 128 GB pamięci operacyjnej RAM typu DDR4, które są aktualnie najwydajniejszymi modelami na rynku.

HP ZBook Fury 17 G8 wyposażono również w potężną kartę dedykowaną z serii RTX, co pozwala dodatkowo odciążyć procesor z roli generatora obrazu. Dzięki temu dostajemy zastrzyk mocy.

Inne zalety urządzenia

Oprócz aspektów typowo wydajnościowych, warto wspomnieć również o innych elementach, przekładających się na wygodę i komfort użytkowania laptopa. Na początku warto wspomnieć o samej matrycy. Do użytku oddano wyświetlacz o przekątnej od 15,6 do 17,3 cala w zależności o konfiguracji. Obsługiwana rozdzielczość to FULL HD bądź 4K. Za pochwałę zasługuje także dobre odwzorowanie kolorów, ich nasycenie oraz kąty widzenia.

Ogromną zaletę stanowi również ilość dostępnych złącz, dzięki czemu bez problemu podłączymy w jednym czasie kilka urządzeń zewnętrznych.

Podsumowanie

Reasumując, HP ZBook Fury 17 G8 jest laptopem o ponadprzeciętnej wydajności, sprawdzającym się wyśmienicie w każdym zastosowaniu. Nie idzie on na kompromisy, co pozwala go wybierać w każdej sytuacji.