15-calowy Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 towarzysz biznesu, którego docenią przedsiębiorcy stawiający na szybkość i wygodę ma w zanadrzu znacznie więcej zalet, którymi może się pochwalić (więcej: http://laptopix.pl/biznes-najwyzszej-klasy-ultrawydajny-laptop-lenovo-thinkpad-t15-gen-2/).

Wydajny flagowiec zyskał całą gamę nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają urządzeniu stanąć w szranki z biznesowymi laptopami konkurencji.

Szybkość i wygoda użytkowania – Lenovo ThinkPad T15 Gen 2

Dynamiczny dzień pracy wymaga równie żwawych narzędzi do jej wykonywania. Następca modelu ThinkPad T590, czyli omawiany właśnie Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 dostarcza niezbędnych środków zapewniających komfort pracy odpowiadający najnowszym standardom.

Dzięki zaimplementowaniu nowoczesnych rozwiązań techniki, laptop nie tylko sprawia, że praca staje się przyjemniejsza, ale również pozwala zaoszczędzić czas.

Styl i wytrzymałość

Lenovo zdążyło przyzwyczaić rynek do tego, że ich przenośne komputery to najczęściej stonowana stylistyka, która nie rzuca się zanadto w oczy. Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 nie wychodzi poza ramy ustalone w poprzednich modelach i prezentuje konstrukcję elegancką, a jednocześnie niepozbawioną biznesowego sznytu.

Również pod względem wytrzymałości model ten ma się czym pochwalić. Odporność na wstrząsy i upadki stoi w tym przypadku na wysokim poziomie.

15-calowy laptop Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 dla specjalistów

Mocne rozwiązania w kwestii podzespołów sprawiają, że nowy 15-calowy ThinkPad to flagowe rozwiązanie firmy Lenovo przeznaczone dla wszelkiej maści specjalistów wymagających najwyższej wydajności.

Za nią odpowiada m.in. procesor Intel Core Tiger Lake, który w połączeniu ze zintegrowanymi układami graficznymi Intel Xe lub dedykowanymi NVIDIA GeForce MX450 potrafi uporać się z łatwością nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami.

Do biura i nie tylko

Cienki, smukły i łatwy w przenoszeniu laptop Lenovo ThinkPad T15 Gen 2 pozwala na wysoce wydajną pracę w każdym środowisku. Dodatkowo dzięki zastosowaniu nowej baterii, czas pracy uległ wydłużeniu, tym samym zwiększając możliwości komputera podczas podróży.