ThinkBook 15p G2 jest wyposażony w najnowsze czterordzeniowe procesory Intela, zaawansowany system chłodzenia, akumulatory o dużej pojemności i wyjątkową technologię amortyzującą wstrząsy. Wygląda wspaniale dzięki wyjątkowo smukłej konstrukcji, wąskiemu wyświetlaczowi i pięknym kolorom. Nowe laptopy Lenovo ThinkBook to idealny wybór dla profesjonalistów, którzy muszą pracować w podróży.

Lenovo ThinkBook 15p G2, który wytrzyma wszystko

ThinkBook 15p G2 jest wyposażony w najnowsze czterordzeniowe procesory Intela, zaawansowany system chłodzenia, akumulatory o dużej pojemności i wyjątkową technologię amortyzującą wstrząsyWszyscy wiemy, jak ważne jest posiadanie laptopa, który wytrzyma wszystko. Sprawdź laptopa Lenovo ThinkBook 15p G2. Dzięki wytrzymałej obudowie, fizycznej osłonie kamery internetowej i modułowi TPM jesteś gotowy na wszystko. A dzięki wydajnemu procesorowi Intel Core i wytrzymałej baterii jesteś gotowy na nieprzerwaną produktywność w podróży.

Lenovo ThinkBook 15p G2 to uniwersalny notebook biznesowy. Dzięki czytnikowi linii papilarnych i matowemu wyświetlaczowi IPS o przekątnej 15,6 cala ma moc i wydajność do wykonywania codziennych zadań. Jest wyposażony w system Windows 10 Pro i procesory Intel 11. generacji.

Lenovo ThinkBook 15p G2 ma procesor Intel Core 11. generacji, do 40 GB pamięci RAM DDR4 i do 2 TB na SSD lub 4 TB HDD. Wyświetlacz drugiej generacji oferuje rozdzielczość FHD ze 100% gamą kolorów sRGB, co przekłada się na realistyczny obraz z wiernym odwzorowaniem kolorów i wysokim kontrastem.

Lenovo ThinkBook 15p G2 – najlepszy dla podróżujących

ThinkBook 15p G2 to najlepszy laptop dla ludzi, którzy nigdy nie pozostają w miejscu. Jest łatwy do noszenia i wystarczająco mocny, aby zrobić to, co musisz zrobić, bez względu na to, gdzie jesteś. Cienki, lekki i tak ładny, że zechcesz się nim pochwalić każdemu, kto Cię z nim zobaczy.

Laptop Lenovo ThinkBook 15 Gen 2 (Intel) to wydajne i bezpieczne urządzenie. Zapewnia niezbędne funkcje bezpieczeństwa, takie jak kontrola dostępu do portu wejściowego i TPM. Żywotność baterii jest imponująca, a opcje łączności są dobre. Ma dużo miejsca do przechowywania, a ogólna wydajność jest zadowalająca dzięki mobilnej lub dedykowanej karcie graficznej NVIDIA MX450 z 2 GB VRAM.