Firma Lenovo od dawna zajmuje się produkcją laptopów i cieszy się dobrą reputacją, jeśli chodzi o jakość. ThinkPad E15 Gen 3 to jeden z ich najnowszych produktów i wygląda na obiecującą opcję dla tych, którzy szukają nowego laptopa. Wyposażony jest w 15-calowy wyświetlacz, procesor AMD Ryzen, 24 GB pamięci RAM i do 2000 GB pamięci masowej. Ma też fabrycznie zainstalowany system Windows 10, więc można od razu zacząć z niego korzystać.

Zdobądź Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 o najwyższej jakości specyfikacji

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 to świetny wybór do pracy i podróży, dzięki smukłej konstrukcji i długiemu czasowi pracy na baterii. Jego cena zaczyna się już od 3000 zł za model z procesorem AMD Ryzen 3, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci masowej na dysku SSD. Jeśli potrzebujesz więcej mocy, możesz przejść na procesor Ryzen 7 z 24 GB pamięci RAM i 2000 GB miejsca na dysku SSD.

Firma Lenovo od dawna zajmuje się produkcją laptopów i cieszy się dobrą reputacją, jeśli chodzi o jakość15-calowy wyświetlacz ma rozdzielczość Full HD (1920 x 1 080). Za grafikę odpowiada zintegrowany karta graficzna AMD Radeon RX Vega z 2 GB pamięci GDDR5 VRAM.

Jeśli chodzi o porty, do dyspozycji mamy po jednym porcie USB Typu A w wersjach 2 .0, 3 .2 Gen 1 (5 gigabitów na sekundę) i Thunderbolt 4 umożliwiający transfer danych z prędkością 40 gigabitów na sekundę, a także dwa standardowe wyjścia HDMI umożliwiające podłączenie głośników Harman Kardon oraz standardowy port combo jack audio.

Lenovo ThinkPad E15: bateria 3. generacji wytrzymuje 11 godzin

Lenovo ThinkPad E15 Gen 3 ma aż 11-godzinny czas pracy na baterii, co czyni go idealnym laptopem zarówno dla wojowników w drodze, jak i studentów. Jego procesor jest niezwykle wydajny i jednocześnie energooszczedny, co oznacza, że możesz szybko i sprawnie wykonywać swoją pracę. Ponadto duży rozmiar ekranu 15 cali oznacza, że możesz z łatwością przeglądać wszystkie materiały szkoleniowe lub prezentacje dla klientów, nie mrużąc oczu.