Konwertowalny laptop Toshiba Dynabook Portege X30W-J to jedno z najnowocześniejszych urządzeń w swojej kategorii, jakie spotkać możemy na rynku.

Procesory Intel Core 11. Generacji wyposażone w certyfikat Intel Evo gwarantują wysoką wydajność przy jednoczesnym wydłużeniu żywotności baterii.

Nowe urządzenie 2w1 oferowane przez markę Toshiba, to propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują komputera o wysokiej mocy i lekkości, która umożliwi jego przenoszenie. Co jeszcze oferuje hybrydowy laptop biznesowy z rodziny Dynabook?

Niezawodny laptop biznesowy Toshiba Dynabook Portege X30W-J

Toshiba Dynabook Portege X30W-J jest jednym z najnowocześniejszych laptopów segmentu biznesowego. Wyposażony w nowoczesne procesory Intel Tiger Lake należące do 11. Generacji oraz zgodne z wymaganiami platformy Intel Evo oddają w ręce użytkowników pełną możliwości moc.

Ultralekki, bo ważący niespełna 1 kg konwertowalny laptop 2w1 jest niezawodnym narzędziem codziennej pracy biurowej.

Pełen możliwości 13-calowy laptop biznesowy

13,3-calowa konstrukcja w połączeniu z niską wagą dają możliwość łatwego przemieszczania się z notebookiem. Natomiast dzięki zgodności z wymaganiami Intel Evo, sprzęt oprócz tego, że jest responsywny i wysoce wydajny, wyróżnia się długim czasem pracy na baterii.

Nowoczesny i ultramobilny laptop z wyświetlaczem IGZO Full HD

Progresywny notebook konwertowalny Toshiba Dynabook Portege X30W-J zapewnia maksymalny komfort pracy również dzięki dotykowemu wyświetlaczowi IGZO Full HD.

Wyrazista matryca wyprofilowana została w taki sposób, aby zapewnić maksymalną ergonomię podczas codziennego użytkowania laptopa.

Jeden z najnowocześniejszych laptopów na rynku

Szybki i wszechstronny biznesowy model Dynabook Portege X30W-J wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających użytkowników, dla których równie ważne co imponująca moc, liczy się wysoka mobilność.

Bez wątpienia jest to jeden z najnowocześniejszych laptopów biznesowych w swojej kategorii, który dzięki niezawodności i uniwersalności sprawdzi się w codziennych zastosowaniach biurowych.