Microsoft Surface Laptop 4 to kolejny etap ewolucji biznesowych mobilnych komputerów amerykańskiego przedsiębiorstwa (więcej: http://laptopyinotebooki.pl/microsoft-surface/). Microsoft tym razem postanowił rozwinąć elementy, które przyjęły się poprzednio, oferując tym samym urządzenie o ulepszonych parametrach.

Microsoft Surface Laptop 4 to kolejny etap ewolucji biznesowych mobilnych komputerów amerykańskiego przedsiębiorstwaDo nowości w przypadku tego modelu należą nowe procesory oraz wydłużony czas pracy na baterii. Laptop potrafi także zaskoczyć dobrą jakością dźwięku.

Microsoft Surface Laptop 4 – dłuższy czas pracy na baterii, świetna klawiatura i poprawiona wydajność

Omawianie laptopa Microsoft Surface Laptop 4 warto rozpocząć od nowości w postaci procesorów. Tak, procesorów, gdyż pod obudową urządzenia znaleźć możemy zarówno układy Intel Core 11. Generacji, jak również te zaprojektowane przez AMD. Od użytkownika zależy więc, na który z chipsetów się zdecyduje.

Kompleksowy laptop dla biznesu

Oprócz procesorów w przenośnym komputerze Microsoftu zastosowano baterię pozwalającą wydłużyć okres pracy z jej wykorzystaniem, zaś samą żywotność akumulatora dodatkowo wydłużają wspomniane wcześniej procesory charakteryzujące się energooszczędnym profilem.

Ponadto Microsoft Surface Laptop 4 posiada wyjątkowo wygodną i responsywną klawiaturę, która uprzyjemnia pracę.

Microsoft Surface Laptop 4 z ekranem PixelSense

Laptopy, o których mowa można zakupić w wersjach 13,5 oraz 15-calowych. W obu przypadkach mamy styczność z olśniewającą matrycą PixelSense (2256 x 1504) wyposażoną w funkcję dotykową.

Microsoft Surface Laptop 4 wyposażony jest również w:

  • złącza 1x USB-C, 1x USB-A oraz Surface Connect
  • akumulator zapewniający do 16 godzin pracy
  • do 32 GB RAM.

Całość zamknięta została w minimalistycznej obudowie o smukłej linii, która podkreśla nowoczesny charakter laptopa.

Zgrabny laptop serii Surface

Laptopy Microsoftu należące do linii Surface od samego początku wzbudzały podziw swoim eleganckim designem podsycanym nutą ekskluzywności.

Microsoft Surface Laptop 4 nie jest tutaj wyjątkiem. Całość prezentuje się świetnie, a dzięki niskiej wadze i mocnym podzespołom jest w stanie zadowolić wymagających  użytkowników.