Wielozadaniowość, szybkość pracy oraz łatwość przenoszenia to zalety, którymi pochwalić może się mobilna stacja robocza Dell Precision 15 3560. Nastawiony na uniwersalny tryb pracy laptop, z powodzeniem wykorzystać możemy jako narzędzie pracy biurowej, choć najlepiej sprawdzi się podczas prac specjalistycznych. Co znaleźć możemy pod obudową, notabene lekką i poręczną, nowego reprezentanta flagowej serii Precision?

Wszechstronne laptopy Dell Precision 15 3560

Wielozadaniowość, szybkość pracy oraz łatwość przenoszenia to zalety, którymi pochwalić może się mobilna stacja robocza Dell Precision 15 3560Zadaniem, jakie postawiono przed mobilnym komputerem Dell Precision 15 3560 jest zapewnienie komfortu i wydajności w pracach związanych z wymagającymi projektami. Na tym polu urządzenie spisuje się dobrze, a to za sprawą mocnej konfiguracji. 15,6-calowa mobilna stacja robocza bazuje na procesorach Intel Tiger Lake, czyli jednostkach tworzących 11. Generację. Oprócz mobilności zapewniają one możliwość pracy na wielu płaszczyznach jednocześnie.

Mobilna stacja robocza Dell Precision 15 3560 – specyfikacja w skrócie

  • wydajne i uniwersalne procesory Intel Tiger Lake U
  • dedykowane układy graficzne NVIDIA Quadro T500
  • mobilność
  • szeroki wybór matrycy do 4K włącznie
  • modem LTE

Wydajne laptopy do pracy w dobrej cenie

Choć Dell Precision 15 3560 to nie tanie laptopy, to jednak biorąc pod uwagę zaawansowaną wydajność oraz jakość wykonania, nadal stanowią rozsądną ofertę. Zaprojektowane z myślą o pracy, na tym polu sprawdzą się najlepiej. Fuzja mobilnych procesorów, kompaktowej konstrukcji oraz pojemnej baterii sprawia, że zaawansowane projekty możemy wykonywać zarówno w biurze, jak i poza jego obrębem, np. w podróży.

Nie tylko topowa wydajność

Oprócz olbrzymiego potencjału w zakresie wydajności, laptopy Dell Precision 15 3560 mogą pochwalić się bogatym zestawem złączy, szeregiem funkcji ochrony danych użytkownika czy też głośnikami stereo MaxxAudio Pro.