Notebook Dell Vostro 5415 to lekki i cienki notebook z kamerą HD. Klawiatura jest wygodna w użyciu, a bateria wystarcza na wystarczająco długo, aby można było pracować bez obaw o znalezienie gniazdka lub konieczność ładowania. Laptop Dell Vostro 5415 ma kamerę o rozdzielczości 1280x720p, modem LTE i wagę 1,44 kg.

Lekki, nowoczesny laptop stworzony przez projektantów Dell

Notebook Dell Vostro 5415 to lekki i cienki notebook z kamerą HDNotebook Dell Vostro 5415 jest przeznaczony dla wymagających profesjonalistów. Jest lekki, ma nowoczesny design i wydajną specyfikację. Notebook Dell Vostro 5415 to doskonały laptop biznesowy dla profesjonalistów. Posiada wydajny procesor, dysk SSD i opcje szybkich połączeń, takie jak porty USB 3.0. Oprócz tego ma nowoczesny design i wydajne specyfikacje, które są ważne dla wymagającego profesjonalisty, który potrzebuje lekkiego komputera, ale z wystarczającą mocą do obsługi obciążeń.

Notebook Dell Vostro 5415 to potężne urządzenie o zaawansowanej konfiguracji. Posiada kartę graficzną AMD Radeon Vega, procesor AMD Ryzen i dysk SSD. Notebook Dell Vostro 5415 jest przeznaczony dla profesjonalistów pracujących w kreatywnych dziedzinach, takich jak wideo i fotografia. Posiada 14-calowy wyświetlacz matrycowy ips full hd.

Jak na co dzień wspomaga użytkowników Dell Vostro 5415?

Notebooki Dell Vostro 5415 są wyposażone w system szyfrowania TPM, który służy do szyfrowania danych i zabezpieczania notebooka przed nieautoryzowanym dostępem. Mają też czytnik linii papilarnych, który zapewnia bezpieczne logowanie. Zasłona kamery internetowej to kolejna funkcja bezpieczeństwa notebooka Dell Vostro 5415. Zapobiega szpiegowaniu Cię przez hakerów podczas korzystania z laptopa.

Notebooki Dell Vostro 5415 są wyposażone w różne porty, które umożliwiają łączenie się z różnymi urządzeniami. Dell Vostro 5415 ma port USB C, port HDMI i czytnik kart SD. Posiada również gniazdo słuchawkowe i dwa porty USB typu A.