Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest stylowy laptop biznesowy HP Elite Dragonfly G2 (http://laptopix.pl/hp-elite-dragonfly-g2-dla-wymagajacych-uzytkownikow/) wyprofilowany został pod kątem dostarczenia  maksymalnej wydajności, jednocześnie zachowując kompaktowy i ultramobilny charakter.

Stylowy wygląd niespełna kilogramowego urządzenia oraz obudowa wykonana z magnezu od pierwszej chwili dają do zrozumienia, że mamy do czynienia z notebookiem klasy Premium.

Ultralekki laptop biznesowy HP Elite Dragonfly G2

Konwertowalne urządzenie HP Elite Dragonfly G2 oferuje użytkownikom:

  • szybkość działania
  • wagę poniżej jednego kilograma
  • długi czas pracy na baterii.

Omawiany model wyposażony został w baterię mogącą pochwalić się jednym z najdłuższych czasów pracy, co w połączeniu z niezwykle niską wagą laptopa nadaje mu charakter urządzenia, które zabrać możemy ze sobą niemal wszędzie.

Laptop do pracy biurowej

13,3-calowy HP Elite Dragonfly G2 to laptop klasy biznesowej, co oznacza, że doskonale sprawdzi się m.in.: podczas zadań natury biurowej. Co więcej, dzięki odpornej obudowie wykonanej z magnezu, a także dodatkowemu zabezpieczeniu ekranu szkłem Corning Gorilla Glass z powodzeniem możemy wykorzystać komputer do pracy w podróży.

HP Elite Dragonfly G2 – nowoczesny laptop biznesowy klasy Premium

Ze wspomnianym nowoczesnym designem HP Elite Dragonfly G2 łączą się nowoczesne podzespoły umożliwiające komputerowi na płynne i szybkie działanie.

Wykonywanie codziennych obowiązków, np. sprawdzanie poczty, przeglądanie stron internetowych oraz obsługa biurowych programów użytkowych to praca, podczas której urządzenie staje na wysokości zadania.

Dotykowy ekran i nowoczesny procesor

Czytelny dotykowy ekran o przekątnej 13,3-cala umożliwia codzienną pracę, którą wspiera wydajny układ CPU Intel Tiger Lake. Dodatkowo dwa złącza Thunderbolt 4, a także port USB 3.1 oraz HDMI zwiększają praktyczne możliwości notebooka HP Elite Dragonfly G2.

Jak przystało na wysokiej klasy laptop biznesowy, również w tym przypadku producent wyposażył urządzenie w szereg zabezpieczeń stojących na straży prywatności danych użytkownika.