Laptopy biznesowe, jak sama nazwa wskazuje są przeznaczone do zadań głównie biznesowych. Dobór odpowiedniego urządzenia jest więc kluczowy, by praca mogła przebiegać w sposób sprawny i niczym nieprzerwany. Na jakie więc elementy trzeba zwrócić uwagę wybierając laptop?

Wydajność

HP ZBook Fury 17 G8 to jedno z urządzeń, które idealnie będzie sprawować się w zastosowaniach biznesowychWydajność laptopa, a co za tym idzie moc sprzętu jest najistotniejszym z elementów, na którym trzeba się skupić. Za ten aspekt odpowiedzialne są podzespoły, które to decydują o klasie urządzenia.

W pierwszej kolejności należy uwzględnić konkretnie 3 podstawowe komponenty: procesor, pamięć RAM oraz dedykowaną kartę graficzną. To właśnie one mają decydujące znaczenie pod kątem wydajności jaką otrzymamy. W dalszym rozrachunku warto spojrzeć także na rodzaj dysku i jego prędkości zapisu oraz odczytu. Najlepszym rozwiązaniem są szybkie dyski SSD, które znacznie przewyższają możliwości wysłużonych już dysków twardych HDD.

Model laptopa

HP ZBook Fury 17 G8 to jedno z urządzeń, które idealnie będzie sprawować się w zastosowaniach biznesowych (więcej pod tym linkiem: http://www.pixel-komputery.pl/hp-zbook-fury-17-g8-ekran-lacznosc-i-specyfikacja-notebooka/). Dlaczego? Jednostka jest przede wszystkim bardzo wydajna, głównie za sprawą szybkiego procesora Intel Core 11. generacji, która gwarantuje maksimum osiągów. Wsparciem służy także pamięć RAM, w tym przypadku wykorzystano najnowsze i najwydajniejsze modele DDR4. Dodatkową moc zyskujemy również dzięki dedykowanej karcie graficznej RTX, pozwalającej wykorzystywać laptopa w profesjonalnych zadaniach tj. rendering.

HP ZBook Fury 17 G8 posiada ekran o przekątnej 15,6 cala bądź większy oraz obsługuje rozdzielczość FULL HD i 4K, co pozwala cieszyć się każdym szczegółem na ekranie. Zaletą matrycy jest również idealne odwzorowanie kolorów i ich nasycenie.

Reasumując, HP ZBook Fury 17 G8 jest laptopem stworzonym wręcz do pracy, który z całą pewnością będzie służyć przez wiele lat.