Urządzenie, z którego korzysta się w codziennej pracy, musi mieć wysoką wydajność. Dobry laptop biznesowy to zapewnia. EliteBook 650 G9 jest także urządzeniem wszechstronnym, eleganckim i solidnym. To laptop z ekranem 15,6 cali oraz procesorami Intel Core. Warto poznać go bliżej.

Jaki jest laptop HP EliteBook 650 G9?

Urządzenie, z którego korzysta się w codziennej pracy, musi mieć wysoką wydajnośćLaptop z dużym ekranem może służyć różnym zadaniom. Jeśli wymagają dużej mocy sprzętu, to EliteBook 650 G9 sobie z nimi poradzi. To sprzęt o bardzo dobrej wydajności. Jest to zasługą zastosowania 10-rdzeniowych procesorów Intel Core i5 oraz i7. Do wyboru są modele z obiema wersjami. Wysoka wydajność laptopów HP EliteBook 650 G9 to także zasługa pamięci RAM typu DDR4. Jest jej 8 GB, co jest dobrą ilością na potrzeby biurowe, a może być i 16 GB. Do wyboru są obie te wartości. Gdyby trzeba było jej jeszcze więcej, jest opcja rozbudowy RAM do 64 GB.

To, że laptop jest sprzętem uniwersalnym, to zasługa także:

  • dobrej jakości ekranu,
  • dużej ilości złączy,
  • wygodnej klawiatury.

Ekran i klawiatura w laptopie EliteBook

Klawiatura ma duże znaczenie, gdy laptop służy do pracy. Trzeba wpisywać i wysyłać dużą ilość treści. To korespondencja handlowa oraz treści na użytek własnej firmy. Ważne, by klawiatura umożliwiała wygodne pisanie. Ta, która jest w notebookach HP EliteBook 650 G9, sprawdza się bardzo dobrze. Ma podświetlenie, blok numeryczny oraz tak ważny w laptopach zastępnik myszki. Ekran ma rozdzielczość Full HD. Jakość ekranu nie jest najważniejsza w pracy z programami, ale ma znaczenie, gdy coś chce się obejrzeć na ekranie. Dzięki niej urządzenie jest wszechstronne. Matryca to IPS i jest ona matowa. Praca w nasłonecznionym obszarze nie jest więc problemem.

Jest to laptop do różnych zadań, charakterystycznych dla pracy biznesowej. Posłuży i do takich zadań, które nie wiążą się z pracą. Dla biznesmenów cenny jest ogólny wygląd HP EliteBook 650 G9. To urządzenia nowoczesne, smukłe, eleganckie, a także o bardzo dobrej wytrzymałości. Wygląd laptopa biznesowego jest ważny ze względów wizerunkowych, a także dla własnego poczucia komfortu.