Obecnie wybór odpowiedniego sprzętu przez klienta biznesowego tylko pozornie może wydawać się trudny. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo wysokiej jakości laptopów renomowanych producentów. Rekomendowane jest jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji uwzględnienie aspektów, które najbardziej przydadzą się w trakcie pracy. Można zaobserwować, że użytkownicy coraz częściej stawiają na model Toshiba Dynabook Portege X30W (więcej: http://www.altoncomputers.pl/dlaczego-dobrym-rozwiazaniem-bedzie-toshiba-dynabook-portege-x30w/). Czym dokładnie wyróżnia się wspomniany produkt? Jakie są jego największe zalety?

Ekran

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że użytkownicy wśród największych atutów urządzenia wymieniają ekran. Należy zaznaczyć, że matowa powłoka będzie bardzo efektywnie pochłaniała światło. W najprostszym możliwym ujęciu oznacza to, że można będzie bez większego problemu pracować na pełnym słońcu. Godny uwagi jest również fakt, że maksymalna jasność będzie oscylowała wokół 470 nitów. Klienci biznesowi doceniają kolory w panelu. Są one bowiem radosne, pełne i soczyste.

Czas pracy na baterii

Świetną informacją dla osób zainteresowanych zaopatrzeniem się w omawiany produkt jest fakt, że standard Intel Evo wymaga od urządzenia, by został zastosowany akumulator, który jest zdolny zasilać je przez przynajmniej 9 godzin. Oczywiście bardzo trudnym zadaniem dla użytkownika będzie wysiedzenie przed ekranem laptopa tak długiego czasu. Podczas testów udało się uzyskać znacznie lepsze wyniki.

Złącza

Można zaobserwować, że producenci wydajnych i lekkich ultrabooków z roku na rok coraz częściej stawiają na minimalizm jeżeli chodzi o instalowane porty. Klienci otrzymają USB Typu-C, które obsługuje  Thunderbolt 4. Ponadto przepustowość dochodzi nawet do 40 GB na sekundę. Użytkownicy otrzymają także w zestawie HDMI, port z klasycznym USB 3.0, slot na karty microSD czy wyjście słuchawkowe.