Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 (http://laptopyinotebooki.pl/mobilna-stacja-robocza-jako-znakomita-alternatywa-dla-komputera-stacjonarnego/) to wysokowydajna stacja robocza, która przyciąga uwagę długim czasem pracy na baterii, przynajmniej 16 GB pamięci RAM i niezwykle ostrym wyświetlaczem FHD. Jego rozszerzalna pamięć do 128 GB i dysk półprzewodnikowy o pojemności maks. 2 TB sprawiają, że laptop jest idealny do każdego zawodu – od informatyka, przez pisarza, po grafika.

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2. – wyposażenie i konstrukcja

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 to lekki, ale wydajny laptop, który może działać przez 9 godzin na jednym ładowaniuBądź o krok przed hakerami i złodziejami dzięki Lenovo ThinkPad P15 Gen 2. Ten smukły laptop ma wszystko, czego potrzebujesz do bezpiecznego systemu. Możesz zaszyfrować swoje dane i chronić swoje hasła, zapewniając, że hakerzy nigdy się nie dostaną. Ma również osłonę kamery internetowej, aby uniemożliwić innym szpiegowanie. Dzięki trwałej konstrukcji może wytrzymać uderzenia i zadrapania bez spowalniania.

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 to lekki, ale wydajny laptop, który może działać przez 9 godzin na jednym ładowaniu. Bateria obsługuje najnowszy standard Wi-Fi 6, który oferuje prędkość do 3 Gb/s. System audio obsługuje Dolby Atmos i zawiera dwa głośniki. Ten laptop jest również wyposażony w 3 porty USB, 1 port Thunderbolt i 1 port HDMI.

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2. – urządzenie do wszystkich zadań

ThinkPad P15 Gen 2 to najmocniejsza seria mobilnych stacji roboczych Lenovo z procesorami Intel Core i Xeon generacji Tiger Lake. Wyposażony jest w 6-rdzeniowe lub 8-rdzeniowe procesory z powiększoną pamięcią cache. Ta seria stacji roboczych ma 15-calowy wyświetlacz HD lub 4K, do 64 GB pamięci RAM i do 2 TB miejsca. Nowy model jest około dwa razy cieńszy od poprzednika i ma

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 to topowy model nowej serii. Oferuje wyjątkową wydajność dzięki układom graficznym NVIDIA T1200, RTX A2000, RTX A3000, RTX A4000 i RTX A5000. Jest wyposażony w do 128 GB pamięci RAM i do trzech dysków SSD M.2 w standardzie NVMe.