Jak znaleźć dobry komputer stacjonarny, jeśli nie mamy zbyt wygórowanych oczekiwań, a jednak boimy się, że ktoś wciśnie nam nie do końca sprawny sprzęt? Dla wszystkich zwolenników informatycznego minimalizmu powołano do istnienia model Fujitsu Esprimo D9011, idealny do pracy typowo stacjonarnej. Zastosowana tutaj obudowa SFF sprawdza się znakomicie w każdych warunkach. Wszyscy, którzy już wcześniej zdecydowali się pracować na tym komputerze, zgodnie przyznają, że do prostych działań firmowych trudno o lepszy sprzęt na rynku.

Fujitsu Esprimo D9011 – poznaj jego oblicze od kulis!

Ten komputer na dobre odkłamuje mit, że do udanej pracy w warunkach stacjonarnych każdy przedsiębiorca potrzebować będzie sprzętu za kilkadziesiąt tysięcy złotychDo najważniejszych cech tego komputera należą:

  • kompaktowy charakter, co podkreśla jego niebywałą nowoczesność
  • procesor Intel Core Rocket Lake – jeden z lepszych, jakie tylko zaistniały w branży IT
  • pamięć RAM sięgająca 128 GB
  • dysk typu M.2 NVMe
  • wydajność
  • brak konieczności pracy przy szeroko zakrojonych konfiguracjach

Fujitsu Esprimo D9011 – tania i wszechstronna praca w biurze

Ten komputer na dobre odkłamuje mit, że do udanej pracy w warunkach stacjonarnych każdy przedsiębiorca potrzebować będzie sprzętu za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Po raz kolejny okazuje się, że najlepszym rozwiązaniem jest prostota. Czas poświęcany na konfiguracje i szukanie powiązań z obcym oprogramowaniem dla nowego komputera potrafi naprawdę skutecznie uprzykrzyć życie. Tutaj nie mamy takiego problemu. Wszystko działa w oparciu o najprostsze sterowniki, mające czytelny charakter w każdej sytuacji. Nie trzeba więc inwestować niepotrzebnie pieniędzy w dodatkowe oprogramowanie, ponieważ wszystko jest zapewnione na samym początku. Sprzęt ten polecany jest zwłaszcza osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą. Jest niezwykle wydajny, nastawiony na oszczędzanie energii. Zakup zdecydowanie z gatunku tych opłacalnych!